Avril Lavigne Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Fan Club

Avril Lavigne Resimleri, Haberleri, Şarkı Sözleri, Videoları...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adım Adım Güzellik :)

2 posters
YazarMesaj
AvriL-PéLin
Admin
Admin
AvriL-PéLin

Kadın
İsim : Sema Pelin
Avril Hakkında Görüşlerin : Bitan3'm (A)

My Space
AvriL Hakkında Görüşlerin:

Adım Adım Güzellik :) Empty
MesajKonu: Adım Adım Güzellik :)   Adım Adım Güzellik :) EmptyCuma Mart 13, 2009 7:27 pm

1-Saçlarını Doğal Haline Bırak!

Gördüğümüz çoğu ünlünün bu şekilde ne kadar havalı göründüğüne hiç dikkat ettiniz mi? Cameron Diaz, Kate Moss ya da Drew Barrymore...Hepsinin ortak özelliği saçlarının dalgalı, stilsiz ve kendi halinde olması.Artık saça sprey sıkmak demode oldu.Kabarık ve bol spreyli saçlara elveda deme zamanı geldi."Benim saçım çok kabarıyor." diyorsan küçük bir parça jöleyi saçlarının elektriğini almak için kullanabilirsin.Doğallığın saçlarına katacağa özgün tarza inanamayacaksın.

2-Diş Temizliğine Dikkat Et!

Güzel görünümlü saçların ve doğal makyajınla birlikte güzellikte diş temizliği de önem taşıyor.Bu yüzden günde 3 kere mutlaka dişlerini fırçalamalısın.Her 6 ayda bir de dişçi kontrolünden geçmeyi ihmal etmemelisin.Yüzün en ön planda olan noktalarından olan dişlerinin bakımlılığı güzelliğine güzellik katacaktır.

3-Yapay görünümlü dudaklara son!

Dolgun dudak herkes tarafından beğenilir.Tek bir şartla!Abartıdan uzak olursa!Öncelikle koyu renkli dudak kalemlerinden ve rujlardan uzak dur.Çünkü koyu renkler hem seni yaşından büyük gösterecek, hem de yüzünün güzelliğini gölgeleyecektir.Bunun yerine son günlerde eczanelerde satılan ve kısa süreli dolgunluk sağlayan dudak ürünlerini deneyebilirsin.İçeriğindeki baharatlar, dudaklarda kan dolşımını hızlandırarak şişmesini sağlıyor.Ürünlerin herhangi bir yan etkisi yok.Üzerine doğal renklerde ruj sürebilirsin.Ayrıca içeriğinde parıltı bulunan rujlar, dudakları yine dolgun gösterir.Böyle bir ruj kullanarak, abartıdan uzak ama tüm dikkatleri üzerine çekmiş olmanın keyfine varabilirsin.

4-Koyu Renklerden Kaçın!

Koyu renkli makyaj seni olduğundan daha yaşlı gösterir.Doğallıktan yana ol ve daha hafif tonlarda makyaj yap.Kırmızı bir ruj yerine hafif bir rengi olan parlatıcıları seçebilirsin.Aynı zamanda koyu renk farlar yerine beyaz ve beyaza yakın tonlarda farlar sürülebilir.Bu sayede yüzünü daha aydınlık hale getirebilirsin.

5-Uzun Tırnaklara Elveda!

Kısa ve yuvarlak törpülenmiş tırnak şekilleri değişen güzellik anlayışının küçük ama önemli ayrıntılarından biri.Günümüzde hepimiz çok daha pratik, sade ve çekici olmanın peşindeyiz.Bu nedenle hem hijyen açısından, hem de bakımı itibariyle seni daha az uğraştırması açısından tırnaklarını yuvarlak bir şekilde törpüleyip, kısa tutmaya özen gösterir.Kısa tırnaklarda koyu renk ojeler, özellikle özellikle kırmızı çok daha alımlı oluyor.
https://avrilavignefan.forumdizini.com
miLy
Yeni Üye
Yeni Üye
miLy

Kadın
İsim : mihriban
Avril Hakkında Görüşlerin : dadLuumm xD
Sevdiğin Müzik Türü : Rap

Adım Adım Güzellik :) Empty
MesajKonu: Geri: Adım Adım Güzellik :)   Adım Adım Güzellik :) EmptyC.tesi Mart 14, 2009 3:25 pm

sağoL canımm
http://naty-fan.yetkinforum.com

Adım Adım Güzellik :)
1 sayfadaki 1 sayfası