Avril Lavigne Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Fan Club

Avril Lavigne Resimleri, Haberleri, Şarkı Sözleri, Videoları...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avril'ın Sırları

3 posters
YazarMesaj
SineMm
Mod Adayı
Mod Adayı
SineMm

Kadın
İsim : sinem
Avril Hakkında Görüşlerin : çok gzel bi sesi var hayranım sesine !!!
Sevdiğin Müzik Türü : Pop

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 11:14 am

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermiş. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez ve aralarına almazlarmış.

2-) İlk öpüşmesi tam bir faciaymış. "çünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye açıklıyor.

3-) Bir keresinde otelde çok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs.

4-) Avrıl hayatı boyunca hiç gitar dersi almamış ve kendisi çalmayı öğrenmiş ve ilk şarkısını 12 yasında yazmıss.

5-) Avrılın burcu terazi. ve tam burcu olduğunu söylüyor.. tartışmalardan kaçınıyor ve yaratıcılığı seviyor.

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak için kıyafetlerini yanında götürürmüş.. Şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs. Bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek şey olduğunu söylüyorr.

8-)Avrılın vücudunda 4 tane piercing var: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bir tanesi de sağ kulağında, küçük bir süzgeç o!!

9-) Adı Sam olan çok şirin bir köpeği var.

10-) Yasama bakış acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya çalışıyorum. Yasamdan zevk almayı ve kendim olmayı sewiyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardeşi var. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardeş yani.

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bir fast food restoranında çalışıyormuş ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmuş.. kendine en uygun şeyin müzik ve şarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bir buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmış..

15-) Avrılın göbek adı da Romana..

16-) Avrıl pizzaya bayılırmış. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermiş. En sevdiği malzeme de zeytinmiş.
AvriL-PéLin
Admin
Admin
AvriL-PéLin

Kadın
İsim : Sema Pelin
Avril Hakkında Görüşlerin : Bitan3'm (A)

My Space
AvriL Hakkında Görüşlerin:

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:17 pm

AvriL'mı yanına aLmayanLara döveRim ben..
Sağol Sinem (:
https://avrilavignefan.forumdizini.com
SineMm
Mod Adayı
Mod Adayı
SineMm

Kadın
İsim : sinem
Avril Hakkında Görüşlerin : çok gzel bi sesi var hayranım sesine !!!
Sevdiğin Müzik Türü : Pop

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 2:18 pm

bi şey değiL Very Happy
miLy
Yeni Üye
Yeni Üye
miLy

Kadın
İsim : mihriban
Avril Hakkında Görüşlerin : dadLuumm xD
Sevdiğin Müzik Türü : Rap

Avril'ın Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Avril'ın Sırları   Avril'ın Sırları EmptyC.tesi Mart 14, 2009 3:12 pm

saol canım
http://naty-fan.yetkinforum.com

Avril'ın Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avrilın Saçı